niedziela, 26 kwietnia 2015

DressCloud

Dzisiaj chciałam Wam co nieco opowiedzieć o portalu, na którym jestem już od ponad roku.

Mowa o portalu DressCloud.


To po prostu przecudowne miejsce, w którym można wymieniać się inspiracjami, pochwalić zakupami, podzielić promocjami, porozmawiać, pośmiać się i poznać wspaniałych ludzi!

Portal stworzony jest przez administratorów, którzy wkładają ogromną ilość pracy w jego funkcjonowanie, dbają o swoje dresscloudowiczki, zapewniając nam coraz to ciekawsze atrakcje.

Na portalu tym zamieszczamy zdjęcia, tzw. Chmurki, w których pokazujemy swoje inspiracje, stylizacje, zakupy kosmetycznie i niekosmetyczne - jednym słowem wszystko :)


Na portalu prężnie działa forum, na którym można o coś zapytać, poprosić o radę, poinformować o jakiejś ciekawej promocji lub po prostu się wygadać! 


Czym zachwycił mnie ten portal? Atmosferą tworzoną przez grupę wspaniałych dziewczyn, które potrafią pomoć, doradzić, pocieszyć albo po prostu pochwalić ciekawe zdjęcie. Panuje tam tak fajny klimat, że nie chce się opuszczać tej strony. Fakt, że jest nas już tam tak wiele, i tak długo chyba o czymś świadczy :D Bardzo miłym dodatkiem są swopy - prezenty zazwyczaj kosmetyczne ale nie tylko, które można licytować za zdobyte kryształki. A co to te kryształki? To jakby wirtualna waluta, którą zdobywamy dzięki naszym chmurkom. Gdy spodoba nam się jakieś zdjęcie, klikając "fajne" przyznajemy mu kryształek. Otrzymuje się też kryształki w grach: Kole Fortuny i Zgadnij i Zgarnij, w które można zagrać raz na dobę. Otrzymujemy również kryształki za tzw. Post polecany przez DC i Post idealny. DressCloud organizuje też ogromną ilość konkursów, w których można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, a każda użytkowniczka biorąca w nim udział, zawsze nagradzana jest kryształkami. 
Swopy podzielone są na te zwykłe i premium - swopy premium może licytować użytkowniczka, która wykupi abonament - są to niewielkie pieniądze, lecz oczywiście nie jest to obowiązkowe.

Portal prężnie się rozwija, co chwilę wprowadzane są zmiany, z korzyścia dla użytkowniczek.

Zapraszam Was serdecznie do społeczności DressCloud - na wszelkie pytania chętnie odpowiem :) 

Życzę udanej, spokojnej niedzieli :) 5 komentarzy:

 1. nei znam ale chętnie się zarejestruje nic to w końcu nie ksoztuje itak rymuje haha :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam serdecznie :)
   Faktycznie się zrymowało :D

   Usuń
 2. Pomyślę nad założeniem konta ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam konto i uwielbiam spędzać tam czas. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komenatrz :)